Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Завідуюча бібліотекою ПТУ-56 Шиян Світлана Анатоліївна

Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність.

Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі».

(Сухомлинський В.)  

 

Для кожного навчального закладу основним джерелом знань була і є бібліотека. Наша бібліотека не виключення, вона виступає в ролі джерела знань та досвіду людства. За цей довгий час вона змінила форму, що зробило знання доступнішим для кожного, але не змінила своєї суті. Бібліотека ПТУ-56 є навчальним, інформаційним та культурно-просвітницьким структурним підрозділом навчального закладу і забезпечує творами друку та іншими інформаційними матеріалами навчальний, виробничий та виховний процеси. В своїй роботі бібліотека керується: Законом України «Про бібліотеку і бібліотечну справу»; Положенням про бібліотеку ПТУ-56; Правилами користування бібліотекою ПТУ-56; Положенням про електронну бібліотеку ПТУ-56 та іншими.

  

Бібліотека розташована на третьому поверсі учнівського гуртожитку. Це 39,6 кв. метрів просторої, затишної і світлої зали. Тут багато кімнатних рослин – гордість бібліотекаря та щире захоплення читачів. Бібліотечний фонд налічує близько 8 тис. примірників, з яких5,9 тис. – українською мовою, 2,5 тис – підручники, 3,9 тис. – художня література, 1,5 тис. – література наукова, пізнавальна, спеціальна.

Сьогодні бібліотека училища має близько 150 читачів. Користувачами є учні, педагоги навчального закладу та інші категорії читачів. Щодо учнів-користувачів бібліотеки, то це учні, які здобувають професії кухара кондитера, тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва.

В бібліотеці постійно діє й систематично оновлюється книжкова виставка “Твоя майбутня професія», на якій представлена література про спеціальності, які пропонує училище. Розробляються електронна база необхідної літератури, якої немає або недостатньо для навчання. Складено перелік рекомендованої навчальної літератури за професіями відповідно до державних стандартів і перелік літератури, наявної в бібліотеці та додаткової літератури професійного спрямування.

Ще одним важливим елементом роботи бібліотекаря є формування різноманітних тематичних виставок, метою яких є донести до читачів інформацію про літературні джерела різної тематики, а також прищепити цікавість до читання та книги в цілому.